صفحه شخصی دکتر محمد حسین بهرامی

حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد حسین بهرامی
مدیر مرکز فناوری اطلاعات

سوابق:
قائم مقام مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی
معاون پژوهش مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی
تاریخ تولد:۱۳۵۴
محل تولد: تهران
مقطع تحصیلی: دکتری
تخصص: علوم و معارف حدیث
ایمیل: i_m_bahrami@imam.ac.ir
«حجت الاسلام دكتر محمد حسین بهرامی» در سال۱۳۵۴ در تهران متولد شد. تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را در شهر قم گذراند و در سال ۱۳۶۸ وارد حوزه علمیه شد. مقدمات را در مدرسه شهیدین گذراند. سطح را در حوزه و در محضر اساتیدی از جمله حجج اسلام موسوی تهرانى، اعتمادی (ره)، احمدی میانجی و دیگر اساتید طی کرد. چند سالی نیز در درس خارج اساتیدی از جمله آیات عظام شبیری زنجانى، مکارم شیرازی و وحید تبریزی شرکت نمود. در کنار تحصیل در مراکز سفیران هدایت، جامعه الزهرا و مدرسه امام خمینی (ره) به تدریس پرداخت.
سال ۱۳۷۵ و همزمان با سطح، از طریق موسسه امام خمینی (ره) به کارشناسی ارشد پیوسته در رشته الهیات مشغول شده و در سال۱۳۸۱ با نگارش پایان نامه اندیشه های حدیثی علامه محمد تقی شوشتری درکتاب النجعه فارغ التحصیل شد. در سال ۱۳۸۲ در دانشگاه تربیت مدرس قم در رشته علوم قرآن و حدیث برای گذراندن مقطع دکتری پذیرفته شد و در سال ۱۳۸۹ با نگارش رساله دکتری موفق به أخذ درجه دکترا گردید. از سال ۱۳۷۷ در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در بخش شبکه اینترنت مشغول به کار شد.
از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۲ مدیر پایگاه اطلاع رسانی حوزه بود و از سال ۱۳۸۲ تا سال ۱۳۸۷ به عنوان معاون شبکه مرکز، چندين سال به عنوان قائم مقام رياست مرکز تحقيقات کامپيوتری علوم اسلامی و از سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ به عنوان معاون پژوهشی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی مشغول به فعالیت بودند. از جمله سوابق دیگر وی عضویت در هیئت علمی گروه علوم حدیث در مدرسه عالی قرآن و حدیث مجتمع آموزش عالی امام خمینی (ره) و مدیر مسئول مجله  علوم حدیث تطبیقی می باشد. ایشان در حال حاضر ایشان مدیر مرکز فناوری اطلاعات حوزه های علمیه کشور هستند.

اطلاعات شخصی

  • نامدکتر محمد حسین بهرامی
  • سمتمدیر مرکز فناوری اطلاعات
  • ایمیلi_m_bahrami@imam.ac.ir
  • تلفن02532901085