راهنمای انتقال دامنه
07 مهر


Islamic Seminaries Management Center ‎(is286-irnic)‎

change your NS to
ns1.hawzahqom.ir
ns2.hawzahqom.ir
91.99.99.170


+لطفا کد انتقال دامنه را برای بنده ارسال نمائید
+ اینکه حتما دامنه آنلاک باشد
در صورت امکان نام کاربری و کلمه عبور به همراه آدرس لاگین به کنترل پنل مدیریت دامنه را برای بنده ارسال بفرمائید
دامنه هایی که به پنل ما منتقل نشوند پس از هر تغییر در تنظیمات سرور مسدود خواهند شد


Customer Id: 7059794
Username (Email Address): info@hawzahqom.ir
Name: ismc hawzah


-
1.شما قبل از انتقال قفل انتقال دامنه خود را باز ننموده اید و دامنه شده در وضعیت Lock یا TransferProhibited می باشد.
در صورتی که به کنترل پنل دامین خود دسترسی دارید قفل دامنه خود را باز نمایید و در صورتی که به کنترل پنل دامین خود دسترسی ندارید از شرکت ثبت کننده دامین خود بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد
برای اطمینان از انجام اینکار وضعیت دامین خود را در یک سایت whois مانند www.betterwhois.com استفاده نمایید

2.شما کد انتقال دامنه EPP خود را درهنگام انتقال صحیح وارد ننمودید.
در صورتی که به کنترل پنل دامین خود دسترسی دارید کد انتقال دامنه خود را از طریق آن دریافت نمایید و در صورتی که به کنترل پنل دامین خود دسترسی ندارید از شرکت ثبت کننده دامین خود بخواهید که این کد را در اختیار شما قرار دهد
3.ایمیل های تایید ارسال شده از ثبت کننده کنونی را بررسی ننموده اید
ثبت کننده کنونی دامنه شما و ثبت کننده جدید برای اطمینان از صحت انتقال چندین ایمیل به آدرس ایمیل کنونی دامنه ارسال می کنند و در آن نحوه تایید انتقال را توضیح می دهند که شما باید دقیقا بر اساس آن اقدام نمایید. این فرآیند ها بر اساس ثبت کننده متفاوت بوده و شما باید فرآیندهای آنها را دقیقا مطالعه نمایید


» فرآیند انتقال دامنه به پنل مرکز مدریت حوزه های علمیه بستگی به این دارد که دامنه شما توسط چه ثبت کننده ای ثبت شده باشد:


» حالت 1: اگر دامنه شما در ثبت کننده ای غیر از resellerclub یا directi ثبت شده است مطابق زیر عمل کنید:

» نکته مهم: ایمیل مدیر دامنه می بایست قابل مشاهده باشد و نباید بر روی دامنه قابلیت محافظت از شناسه فعال شده باشد. اگر این قابلیت را بر روی دامنه خود فعال کرده اید، می بایست آن را غیرفعال کرده و سپس اقدام به ارسال سفارش انتقال دامنه نمائید.

1. دامنه شما برای انتقال می بایست حداقل 3 روز تا پایان تاریخ انقضای آن وقت داشته باشد. اگر کمتر از آن وقت باقی است، شما نمی توانید دامنه را منتقل کنید و می بایست با همان ثبت کننده قبلی تمدید کنید.
2. دامنه برای انتقال قفل نباشد. وارد کنترل پنل دامنه شده و آن را در حالت Unlock قرار دهید تا برای انتقال آزاد شود. وضعیت status دامنه در هنگام نمایش whois آن نباید مقدار clientTransferProhibited باشد.
» نکته مهم: طبق قوانین registry امکان انتقال و unlock کردن دامنه تا 60 روز بعد از تاریخ ثبت دامنه وجود ندارد. اگر دامنه شما به تازگی ثبت شده و هنوز 60 روز از تاریخ ثبت آن نگذشته است امکان انجام اقدامات زیر وجود ندارد.
3. کد انتقال دامنه epp یا auth آن را از کنترل پنل دامنه به دست آورید. این کد ترکیبی از عدد و حرف بوده و برای هر دامنه منحصر به فرد و غیرقابل تغییر می باشد. به دست آوردن این کد ممکن است در برخی پنل ها مشکل باشد، از یک فرد متخصص بهره بگیرید.

بعد از ارسال سفارش و پرداخت فاکتور، اگر مراحل فوق را به درستی انجام داده باشید، از طرف ثبت کننده جدید به طور خودکار یک ایمیل تائید انتقال دامنه به آدرس ایمیل رابط فنی دامنه ارسال می شود. رابط فنی می بایست آن ایمیل را باز کرده و لینک تائید که در داخل آن وجود دارد کلیک کند تا انتقال دامنه تائید شود.

» نکته مهم: انتقال دامنه در این حالت، در صورتی که تمام تنظیمات به طور صحیح انجام پذیرفته شده باشد بین 5 تا 7 روز کاری (روز کاری میلادی یعنی شنبه و یکشنبه تعطیل می باشد) طول خواهد کشید.

» حالت 2: اگر دامنه شما در ثبت کننده resellerclub یا directi ثبت شده است مطابق زیر عمل کنید:

» در این حالت نیازی به کد انتقال دامنه و unlock بودن دامنه نمی باشد. شما می بایست دسترسی به کنترل پنل دامنه را برای بنده ارسال بفرمائید.
توجه کنید در یکی از مراحل از شما کد epp دامنه خواسته می شود که در این مورد عدد 1234567 را وارد کنید.
بعد از درسخواست شما راهنمای انتقال (Move) دامنه از طریق تیکت به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما می بایست Move دامنه را مطابق راهنما از طریق کنترل پنل قبلی دامنه انجام دهید تا دامنه به پنل مرکز مدیریت حوزه های علمیه منتقل شود.

 

با تشکر فراوان
ارادتمند
محمد زند
00989191597040
نظرات


پیام بگذارید